Hello World!

وبلاگ درخت دانش

سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش - 9099072943

وبلاگ درخت دانش

سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش - 9099072943

وبلاگ درخت دانش
سامانه مشاوره تحصیلی درخت دانش با ارائه خدمات مختلف مشاوره تحصیلی از طریق پلت فرم های متنوع یکی از موسسه های نوپا در زمینه مشاوره تحصیلی است که به صورت مدون و آکادمیک با بهره گیری از دانش مشاوره سعی بر ارائه پرکیفیت مشاوره تحصیلی دارد. برای استفاده از سرویس های این مجموعه می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072943 بدون نیاز به گرفتن پیش شماره تماس حاصل فرمایید.
دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
نویسندگان
آخرین نظرات

همه چیز درباره ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

زمان دقیق ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم 97-98 در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته در تاریخ شنبه 29 دی ماه 97 شروع خواهد شد و داوطلبان 11 روز تا 10 بهمن فرصت دارند تا ثبت نام بدون آزمون بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) خود را انجام دهند.

برای اطلاع از با چه معدلی چه رشته ای!، نحوه صحیح انجام مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98 نیمسال دوم،اولویت بندی 20 کد رشته بدون کنکور و خرید چند کارت برای بالا بردن شانس قبولی، مشاوره و معرفی پرطرفدارترین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد کدامند؟ و شرایط ورود، و ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری و ... می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

برای رزرو وقت مشاوره و ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید از طریق شماره تلگرام 6196-380-0903، یا عضویت در کانال تلگرام بدون کنکور درخت دانش هماهنگی لازم را انجام دهید.

شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی پیوسته نیمسال دوم 97-98

داوطلبان دارای دیپلم نظری و دیپلم فنی حرفه ای می توانند 20 کدرشته انتخاب نمایند به صورتی که با هر کارت یک رشته در 20 کد دانشگاه می توانند انتخاب نمایند.

داوطلبان دارای دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش نظام قدیم و نظام جدید باید رشته ای را انتخا نمایند که تجانس با رشته ادامه تحصیل دلخواه داشته باشد(ضروری)

تجانس رشته در جدول دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم مقطع کاردانی مشخص می باشد و داوطلبان باید حتما آن را رعایت نمایند.

نتایج این دوره نیمه دوم بهمن منتشر خواهد شد.

ملاک اصلی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی معدل دیپلم داوطلبین می باشد.

و ...

برای اطلاع از تجانسی رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته و نحوه و مراحل گام به گام ثبت نام بدون کنکور این مقطع، معرفی رشته های جدید کاردانی پیوسته، شرایط و معدل لازم برای ثبت نام، مدارک و ثبت نام حضوری دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

بر اساس اطلاعیه های 25 دی ماه مشاوره تحصیلی درخت دانش ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور امروز 29 دی ماه شروع و به مدت 11 روز خواهد بود برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاهده دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 سه مقطع ارائه شده ادامه مقاله را مطالعه بفرمایید..

امسال برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم 85% رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد، بر اساس سوابق تحصیلی معدل کتبی دیپلم پذیرش خواهند کرد که در ادامه نحوه تاثیرمعدل، با چه معدلی چه رشته ای؟ مشاوره انتخاب رشته بدون آزمون و درصد شانس قبولی در هر رشته را توضیح خواهیم داد.

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته مشخص شد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 هم در نیمسال اول مهر ماه و هم در نیمسال دوم بهمن ماه دارای 4 مقطع می باشد که تا به امروز 6 بهمن ماه 97 دفترچه سه مقطع منتشر شده است که در زیر برای مشاهده دفترچه ها لینک مشاهده را قرار داده ایم، ثبت نام کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 از تاریخ 14 تا 16 بهمن ماه آغاز خواهد.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تمامی مقاطع، همچنین مدارک و اعلام نتایج و ثبت نام حضوری بعد از نتایج بدون کنکور دانشگاه ازاد نیمسال دوم می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

مشاهده دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته منتشر شد(2 بهمن 97)

برای مشاهده دفترچه رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته می توانید بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

برای اطلاع از رشته های جدید بدون کنکور دانشگاه آزاد (رشته روانشناسی، حقوق و مترجمی زبان) پاره وقت و تمام وقت، اطلاعات دقیق در مورد مهندسی پزشکی و رشته های هنر، شرایط ورود به هر کدام از رشته ها، معدل لازم قبولی در نیمسال دوم(اولویت بندی بر اساس معدل)، انجام تمامی مراحل نحوه ثبت نام  دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و تلفن ثابت منزل تماس حاصل نمایید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن 97

مهلت ثبت نام ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد نیمسال دوم 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 مقطع کاردانی پیوسته در تاریخ شنبه 2 بهمن ماه 97 آغاز و به مدت 13 روز تا تاریخ 13 بهمن 97 مهلت ثبت نام بدون آزمون کاردانی پیوسته دارد و داوطلبان واجد شرایط می توانند ثبت نام بدون آزمون خود را بر اساس نکات مهمی که در ادامه مقاله توضیح خواهیم داد انجام دهند.

نکات مهم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 مقطع کاردانی پیوسته

داوطلبان دارای دیپلم نظری و دیپلم فنی حرفه ای می توانند 20 کدرشته انتخاب نمایند به صورتی که با هر کارت یک رشته در 20 کد دانشگاه می توانند انتخاب نمایند.

داوطلبان دارای دیپلم فنی حرفه ای و کاردانش نظام قدیم و نظام جدید باید رشته ای را انتخا نمایند که تجانس با رشته ادامه تحصیل دلخواه داشته باشد(ضروری)

تجانس رشته در جدول دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 مقطع کاردانی مشخص می باشد و داوطلبان باید حتما آن را رعایت نمایند.

نتایج این دوره نیمه دوم بهمن منتشر خواهد شد.

ملاک اصلی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سوابق تحصیلی معدل دیپلم داوطلبین می باشد.

و ...

برای اطلاع از تجانسی رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته و نحوه و مراحل گام به گام ثبت نام بدون کنکور این مقطع، معرفی رشته های جدید و شرایط و معدل لازم برای ثبت نام می توانید با شماره 9099072943 بدون گرفتن پیش شماره و از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

تاثیر معدل زمانی که نوع دیپلم با گروه آزمایشی متفاوت باشد چگونه است؟

یکی از ویژگی های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 بهمن ماه امکان انتخاب زیر گروه های آزمایشی متفاوت از نوع دیپلم داوطلب می باشد اما سوالاتی که برای بیشتر متقاضیان دانشگاه ازاد بدون کنکور پیش آمده این است که:

چگونه زیر گروه آزمایشی دیگری را در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور انتخاب کنیم؟

داوطلبان با خرید هر کارت می توانند فقط در یک زیر گروه انتخاب رشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 نمایند و باید توجه نمایند که رشته مورد نظر آنها حتما در زیر گروه آزمایشی باشد و این اشتباهی هست که بسیاری از داوطلبان تا کنون انجام داده اند.

لذا پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از این اشتباهات و بالا بردن شانس قبولی با نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، انجام تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 بهمن 97-98 و اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور با مشاوران مجرب درخت دانش و بدون پیش شماره 9099072943 در ارتباط باشید.

"نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمه بهمن ماه اعلام خواهد شد"

با چه معدلی چه رشته ای در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور؟

سوال بیشتر داوطلبان بدون آزمون دانشگاه آزاد نیمسال دوم و نیمسال اول 97 از مشاوران درخت دانش این است که با چه معدل کتبی چه رشته ای قبول می شوم و آیا معدل لازم برای رشته دلخواه من چقد باید باشد؟ آیا برای رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد معدل باید بالاتر از 18 باشد؟!

معدل قبولی هر کدام از رشته های بدون کنکور با هم متفاوت است مثلا: برای رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و شهرستانها البته رشته های پرطرفدار و دارای بازار کار خوب معدل باید بالاتر باشد مثلا برای رشته حقوق بدون کنکور معدل داوطلب باید بالاتر از 15 باشد.

مشاوره و معدل لازم برای قبولی در بدون کنکور آزاد بهمن ماه

معدل بالای 15 معدل خوبی برای قبولی در نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور کارشناسی پیوسته نیمسال دوم 97-98 بهمن ماه  می باشد ولی معدل زیر 15 معدل بدی نیست، بنابراین به این نتیجه می رسیم که برای قبولی در رشته دلخواه هم بستگی به ظرفیت آن نیمسال دارد و هم معدل نقش بسزایی خواهد داشت و این نقش مشاور است که می تواند با تجربه کافی و اطلاع از ظرفیت نیمسال بهترین انتخاب رشته و با اولویت بندی بر اساس معدل و سطح دانشگاه قبولی را در رشته های بدون کنکور بالاتر ببرد.

برای مشاوره رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور لازم برای قبولی ظرفیت دانشگاه ها و بازار کار و لیست جدید رشته های پیراپزشکی بدون کنکور بهمن ماه و همچنین زمان، نحوه و شرایط ثبت نام با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره گیری شماره 9099072943(بدون گرفتن کد و از طریق تلفن ثابت منزل) تماس حاصل نمایید.

برای رزرو وقت مشاوره حضوری ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نیمسال دوم می توانید از طریق شماره تلگرام 6196-380-0903 هماهنگی لازم و شماره موبایل دریافت نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور از کی شروع شد و برای چه داوطلبانی توصیه می شود؟

امسال بر خلاف پارسال ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 بر اساس سوابق تحصیلی و معدل دوره متوسطه و پیش دانشگاهی مقاطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته می باشد، سال های گذشته ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس ظرفیت و زمان بود و همه داوطلبین تا زمانی که ظرفیت دانشگاه و رشته خالی بود می توانستند ثبت نام بدون کنکور انجام دهند و به راحتی رشته خود را انتخاب نمایند.

نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 97 نه بر اساس زمان است و نه بر اساس ظرفیت و تنها سوابق تحصیلی داوطلب، رشته تحصیلی داوطلب و دانشگاه انتخابی اوست که می تواند تعیین کننده قبولی در دانشگاه آزاد بدون کنکور باشد، از این رو قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بر خلاف تصور خیلی از داوطلبان دانشگاه آزاد بدون کنکور که برای مشاوره با موسسه تحصیلی درخت دانش تماس می گیرند 100% و یا تضمینی نیست از این رو نقش مشاور در قبولی رشته دلخواه می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 به تمامی داوطلبان که نتوانستند در رشته دلخواه خود در کنکور سراسری پذیرفته شوند و حتی از رشته خود راضی نیستند توصیه می شود چون در واقع تفاوتی بین رشته های بدون کنکور آزاد و با آزمون نیست، از این رو توصیه می شود این مقاله را با دقت مطالعه نمایید و ثبت نام انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی خود را حتما از طریق مشاور انجام دهید.

"باید بدانید: 85% رشته های با آزمون را بدون کنکور پذیرش داریم"

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۱۱/۰۶
مشاور

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی